Сонячна, відновлювальна енергетика та автономне енергозабезпечення.

 

         "ESG"спеціалізується, в тому числі, і на комплексних сонячних енергетичних рішеннях.

Наша місія полягає в тому, щоб зробити внесок в генерацію відновлюваної і екологічно чистої енергії, шляхом впровадження високоефективних та інноваційних проектів в сфері автономного енергопостачання.

Компанія спеціалізується на розробці комплексних проектів з будівництва сонячних фотоелектричних електростанцій, здійснює їх будівництво "під ключ", а також їх подальшу експлуатацію і технічне обслуговування.

Також ми розробляємо і впроваджуємо системи автономного енергопостачання для різних напрямків на основі використання сонячної енергії.

Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки комплексні рішення, які включають консалтинг, проектування, будівництво, експлуатацію та технічне обслуговування.

Ми використовуємо тільки продукцію з TÜV і IEC сертифікацією.

Також наші інженери можуть запропонувати клієнту власні розробки для індивідуальних умов, особливо якщо це стосується будівництва в технічно складних умовах, місцях з важкими грунтами, скельним або кам'янистим ґрунтом, де не підходять "серійні" рішення, пропоновані світовими виробниками або їх застосування веде до необгрунтованих фінансових витратам.


Матеріали для завантаження

Скачать
Презентація в галузі сонячної єнергетики
Сонячна єнергетика від ESG.pdf
Adobe Acrobat документ 2.2 MB
Скачать
Економічна система наземного монтажа сонячних панелей від ESG
ESG MS.pdf
Adobe Acrobat документ 1.3 MB