Промисловий холод

 "ESG"пропонує своїм клієнтам комплексні рішення по реалізації проектів, пов'язаних з будівництвом і експлуатацією об'єктів промислового холоду з використанням найсучасніших технологій шокової заморозки, зберігання охолодженої та замороженої продукції, зберігання овочів і фруктів в середовищі інертних газів і.т.д.

 

      Ми будуємо "під ключ" промислові холодильні та морозильні склади, овочесховища, здійснюємо поставку і монтаж мобільних (збірно-розбірних) холодильних і морозильних камер, а також, здійснюємо технічне обслуговування і комплексне інженерний супровід наших об'єктів.


Будівництво стаціонарних холодильних і морозильних складів, а також овочі і фрукто сховищ.

 

Ми проектуємо і будуємо і будуємо "під ключ" комплектні об'єкти, а також здійснюємо їх подальше сервісне супровід.

Ми є фахівцями в галузі проектування та монтажу великих холодильних і морозильних складів. а також овочі і фрукти-сховищ.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг з реалізації проекту в області промислового холоду "під ключ".

Наші фахівці надають клієнтові повний комплекс послуг в реалізації проекту на кожній стадії процесу від першої консультації до проектування, а потім. будівництва, монтажу, пусконалагоджувальних робіт і здачі в експлуатацію.

Це гарантує, що реалізований проект відповідає всім очікуванням і вимогам замовника.

Наступний сервіс та обслуговування-також є нашим завданням.


Матеріали для завантаження

Скачать
Промислові холодильні склади від ESG
Промислові холодильні склади від ESG.pdf
Adobe Acrobat документ 1.6 MB

 Поставка і монтаж збірно розбірних холодильних і морозильних камер.

 

Ми поставляємо і монтуємо продукцію провідних світових виробників для монтажу всередині приміщень, а також спеціальних холодильних і морозильних камер власної розробки для зовнішньої установки під відкритим небом.

 

Одним з важливих напрямків роботи "ESG" є проектування та монтаж холодильних складів на базі модульних холодильних камер- мобільних або збірно-розбірних.

 

Наші фахівці запропонують кращі технічні і технологічні рішення, забезпечать весь цикл підготовчих робіт, поставку та монтаж мобільних холодильних систем, необхідних для експлуатації об'єкта.

Це гарантує, що Ваш об'єкт буде відповідати вашим очікуванням і вимогам.


Матеріали для завантаження

Скачать
Промислові холодильні камери від ESG.pdf
Adobe Acrobat документ 1.5 MB

Поставка і монтаж промислових і побутових систем кондиціонування і вентиляції.

 

Крім сервісного супроводу власних об'єктів, ми також проводимо роботи по реконструкції існуючих систем охолодження, кондиціонування та вентиляції, а також здійснюємо поставку і монтаж цих систем як в комплексі так і з заміною окремих елементів з подальшим сервісним обслуговуванням.


Скачать
Комплексне рішення систем ОВК для готелів
ESG-ОВК-рішення для готелів.pdf
Adobe Acrobat документ 2.9 MB